SpaceBridge

SPACE /spejs/ - priestor
BRIDGE /bridž/ - most


Názov je vždy veľmi dôležitý. Hľadali sme niečo, čo by vystihovalo našu prácu. Bolo veľa nápadov, no ani jeden sa nám nepáčil ako tento. Prečo?

Určite si už zažil pocit radosti, entuziazmu a nadšenia z nejakej veci. Tak si si dal cieľ dosiahnuť ju. Môže to byť cieľ ísť študovať, či pracovať do zahraničia alebo len cestovať a spoznávať nových ľudí a kultúry. No ako si nad tým ďalej a ďalej uvažoval, tak si medzi sebou a svojim cieľom uvidel veľkú priepasť. Svet sa Ti zrazu zdal byť príliš veľký.

Takto sa medzi nami a našimi cieľmi, túžbami a snami vytvára obrovský priestor "SPACE". Možno sa aj pozrieš na druhú stranu a chceš sa tam dostať, no priepasť je príliš široká a hlboká, tak dostaneš strach. Preto máme v názve aj slovo "BRIDGE". Chceme Ti pomôcť dostať sa na druhú stranu a tak Ti pomôžeme vybudovať most, ktorým sa tam dostaneš bezpečne a bez strachu.

Chceme, aby si uvidel svet ako nádherný, plný možností a nových príležitostí. Už nebojuj sám so sebou, uč sa, spoznávaj a objavuj! Radi Ti v tom pomôžeme :) 

how to build your own website for free