free web templates

Business


Anglicky sa dohovoríš, no v obchodnom svete sa strácaš. My Ti pomôžeme. 

Čo sa môžeš naučiť?

1

Všeobecnú obchodnú angličtinu

Naučíš sa základnú terminológiu využívanú v obchodnom svete pomocou komunikačnej metódy a teda nebudeš mať problém rozprávať.

2

Formálnu komunikáciu

Naučíme Ťa ako správne písať e-maily alebo listy. Získaš banku fráz, ktoré sa v takejto komunikácii používajú. Vyskúšaš si písanie v praxi.

3

Prezentovať

Si zodpovedný za projekt a ten musíš prezentovať svojim nadriadeným? Neboj sa, spolu to zvládneme. Spoločne zostrojíme a preložíme obsah Tvojej prezentácie, aby si počas dňa "D" nebol v strese, ale aby si odviedol tú najlepšiu prácu.

Mobirise

INDIVIDUÁLNY KURZ

Chcete sa zlepšiť tak rýchlo ako sa len dá? Tak tento kurz je pre Vás! Budete jediný študent na hodine a teda poznornosť lektora bude venovaná len Vám. Hodiny budú prispôsobené presne tomu, čo potrebujete.

Mobirise

SKUPINOVÝ KURZ

Kurzy v malých skupinkách, max. 8 študentov zaručujú kvalitnú výučbu. Každý študent má priestor vyjadriť sa a lektor sa môže venovať všetkým. Ak sa nechcete učiť sami, ale je Vám lepšie v skupine, určite si zvoľte tento kurz.

Mobirise

KUZY PRE FIRMY

Chcete dať svojim zamestnancom bonusy? Sponzorujte ich vzdelávanie v anglickom jazyku! Lektor Vás bude informovať o každom progrese. 

Využite ponuku: SÚKROMNÝ LEKTOR


Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára, ktorý nájdete nižšie alebo nám napíšte na našu e-mailovú adresu:

SPACEBRIDGE.ENGLISH@GMAIL.COM

Prosím, uveďte o aký druh a typ hodiny by ste mali záujem. Pošleme Vám e-mail s bližšími informáciami o konkrétnom type výučby, ktorú si vyžiadate. Radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky.  

Tešíme sa na našu spoluprácu s Vami!

CONTACT FORM

SUBSCRIBE FORM

Subscribe to our Newsletter